Home Të Fundit ‘Të ngelën këllqet në gojë…’ KALOHET CDO LIMIT! Debati mee Egles dhe...

‘Të ngelën këllqet në gojë…’ KALOHET CDO LIMIT! Debati mee Egles dhe Romeos KAP KULMIN!

88

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo

 

'Të ngelën këllqet në gojë...' KALOHET CDO LIMIT! Debati mee Egles dhe Romeos KAP KULMIN!

 

vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

 

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

 

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

 

Vetëm pak më parë teksa konsumonte drekën në onorr, Egla i ka kujtuar Romeos historinë e këllqeve.

 

Kujtojmë se disa javë më parë Albi Nako i është drejtuar Romeos me këto fjalë:

 

“Ti nuk ke këllqe vëlla”, fjalë të cilat Albi ia ka dërguar përsëri me mesazhet

 

e “Big Love” mbrëmjen e djeshme. E teksa Egla ia ka rikujtuar, Romeo është nxehur dhe të dy kanë debatuar.

 

Romeo: Mos përmend këllqe kur ha bukë po ha bukë me këllqe

 

Egla: Ca të djeg o ti ‘trendy boy’

 

Romeo: Si s’të vjen zor nga vetja, të ngelën këllqet në gojë, ju ngelën këllqet e mia në gojë.