Home Tags Romeo Veshaj

Tag: Romeo Veshaj

A ka pasur ndjenja për Romeon? Vesa Smolica vihet në “siklet”:...

0
Ish-banorja e Big Brother VIP, Vesa Smolica, ka bërë një deklaratë të rrallë në “Top Arena”. Teksa u pyet për aludimet se ka pasur pëlqim...

Juli ironizon ‘zhdukjen’e Romeos:”E kam kërkuar Romeon te…”

0
Ironitë mes ish-banorëve të “Big Brother Vip Albania” vijojnë edhe jashtë shtëpisë. Finalisti i edicionit të fundit, Jul Deda,u pyet nëse e ka takuar Romeon...

Çfarë ndodhi mes Meritonit dhe vëllezërve Veshaj ? Sherri mes shokëve...

0
Miqësia e Romeos dhe Meritonit ishte kryefjalë e këtij “Big Brother”-i. Dy djemtë hyjnë në lojë si dy shokë të mirë, por shpejt raporti...

‘Romeon po e kërkojmë tek njerëz të humbur…’ ‘G0DET’ Jul Deda,...

0
Ironitë mes ish-banorëve të “Big Brother Vip Albania” vijojnë edhe jashtë shtëpisë.   Finalisti i edicionit të fundit, Jul Deda, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme...

Iku në Itali dhe u nda nga Romeo/ Aktori u mbyll...

0
Ndonëse ata vet nuk kanë rrëfyer asgjë sa i përket marrëdhënies së tyre   (përveç postimeve që tregojnë se janë bashkë dhe të lumtur), ikja e...

I dha dorën dhe iku!? Heidi LARGOHET nga Shqipëria, ja cfarë...

0
Pas përfundimit të Big Brother VIP 3, Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë,   vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën. “Pak nga Italia ime”, ka...

Heidi lë Italinë për dashurinë! Nga zhvendosja në Shqipëri, tek planet...

0
Ditë të arta për Romeon dhe Heidin. Çifti, i cili nuk ia doli që të fitojë Big Brother, kanë fituar mbështetjen e publikut.   Duket se...

A e vazhdon miqësinë me Romeon? Meritoni flet per here te...

0
Meritoni dhe Romeo para BBV3 kanë pasur një miqësi 6-vjeçare me njëri-tjetrin, por duket se hyrja e tyre në shtëpinë më të famshme në...

CFARE DASHURIE! Në mes të koncertit dhe para qindra njerzish, Romeo...

0
Aktori Romeo Veshaj në orët e para të mëngjesit performoi në një ndër lokalet e Tiranës së bashku me mikun e tij, këngëtarin Elgit Doda....

Në Shqipëri apo Itali, Heidi Baçi “zbulon” se ku do të...

0
Aktori Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi u njohën dhe u lidhën në “Big Brother VIP”, ndërsa çifti vazhduan romancën e tyre pas daljes nga...