Home Të Fundit PANIK NE BBV! Dera e dollapit lëviz papritur, banorët frikësohen keq, Erjolës...

PANIK NE BBV! Dera e dollapit lëviz papritur, banorët frikësohen keq, Erjolës i ‘ngrinë gj*ku…: ‘Këtu ka fantazma…’

159

Julian Deda dhe Roza Lati kanë frikësuar Erjola Doçin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

 

PANIK NE BBV! Dera e dollapit lëviz papritur, banorët frikësohen keq, Erjolës i 'ngrinë gj*ku...: 'Këtu ka fantazma...'

Teksa banorët po diskutonin në dhomën e gjumit, në një moment aktori ka hapur derën e dollapit me një shkop, ndërsa i tha moderatores se në shtëpi ka fantazma.

 

Duke ulëritur dhe e frikësuar, Erjola e pyeti Rozën nëse e shikoj edhe ajo derën që po hapej.

“Po e pashë edhe unë”- tha banorja, ndërsa modertorja u shpreh se ajo nuk është e çmendur.

 

“E kam parë një natë që ka lëvizur sikur kjo dhe thashë këtu ka fantazma se nuk ka mundësi”- vazhdoi Juli

duke e frikësuar më shumë Erjolën, teksa në një moment kjo e fundit e shikoi aktorin që derën po e lëvizte ai me shkop.

 

Erjola u çua në këmbë dhe mori shkopin duke goditur me të Julin, i cili

po shpërthente në të qeshura së bashku me Rozën nga rrengu që i thurën moderatores.

 

Juli: Kush e lëvizi këtë more?

Juli: A të kam thënë që këtu ka diçka. Këtu lëvizin gjërat vetë o njeri

 

Erjola: Jo e lëvize me këmbë

Juli: Si më këmbë more, nuk e arrij dot

 

Erjola: E pashë që lëvizi. Jul më thuaj çfarë bëre? Lëvizi kjo gjëja e pashë me sytë e mi.

Juli: E kam parë një natë që ka lëvizur sikur kjo dhe thashë këtu ka fantazma se nuk ka mundësi