Home Tags Ledion Lico

Tag: Ledion Lico

I shëndosh dhe shumë ndryshe, Ledion Lico poston foton e shumë...

0
Ledion Lico ishte surpriza e ediconit të tretë të Big Brother Vip Albania 3.   Moderatori arriti që menjëherë të bëj publikun për vetë duke u...

Fituan NAMIN E LEKUT me Big Brother Vip, Ledioni dhe Sara...

0
Moderatori i njohur Ledion Liço pas mbarimit të ‘Big Brother VIP Albania’ ka gjetur kohën për vetën dhe familjen e tij. Ai ka filluar pushimet...

MBANI FRYMEN NJEREZ! ‘Big Brother Vip 4 NIS SE SHPEJTI’, Ledion...

0
Ende pa e “marrë veten” nga “BBV3” kanë filluar paralajmërimet për edicionin e katërt të formatit të “BBV”.   Ka qenë Ledion Liço, i cili nëpërmjet...

DETAJE TE REJA/ Si nisi sherri mes Ledionit dhe Romeos: Aktori...

0
Që në nisje të këtij “Big Brother”-i, emri i Romeos përflitej si një nga fituesit e mundshëm.   Aktori i humorit përgjatë gjithë lojës ka ruajtur...

‘Ledionin e kam mik, por për moderim ai nu…’ Arbana Osmani...

0
Në një intervistë të fundit për “Prive”, Arbana Osmani ka folur për sezonin e tretë të “Big Brother VIP Albania”.   Mes të tjerash, Arbana i...

E PAMUNDUR! Shtang Arbër Hajdari, mes Ledionit dhe Arbanës, ja kë...

0
Ledion Liçon apo Arbana Osmanin? Kjo ishte pyetja që iu bë mbrëmjen e sotme në emisionin “Cherry on Top”, opinionistit Arbër Hajdarit.   Mirëpo ai nuk...

‘ULERIMA DHE BRITMA…’ Cfarë ndodhi pas kamerave mes Romeo dhe Ledionit?!...

0
Menjëherë pas përfundimit të rrugëtimit në garë duket se mungesa e Romeo Veshaj në     after-party dhe në Post BBV lidhet me atë që të gjithë...

E BUJSHME! Të shtunën dasma e fundit, NUK DO E BESONI...

0
Në puntatën e parë të post “Big Brother VIP3” u diskutuan disa nga debatet     e bëra brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Por jo vetëm...

SA PREKESE! E ka takuar djalin pas daljes nga BBV3?! Ja...

0
Mbrëmjen e djeshme ishte nata e parë e post “Big Brother VIP 3”, ku ish-banorët u përballën me njëri-tjetrin.   Por jo vetëm kaq, pasi Ledion...

Akoma po qanë për humbjen? Ledioni TREGON se cfarë po ndodh...

0
Romeo Veshaj nuk ka qenë pjesë e post Big Brother VIP edhe pse ishte një nga banorët që preku finalen e madhe.   Moderatori Ledion Liço...