Home Tags Rike Roci

Tag: Rike Roci

‘U ZUNE PER NJE D…’??/ Roza flet për të vërtetën e...

0
Moderatorja e njohur Roza Lati festoi dy ditë më parë ditëlindjen dhe mblodhi në një darkë gjithë banorët e BBV3,   me të cilët ruan raporte...

“Jam e zhgënjyer, nuk i ka rënë në telefonit”, Rike Roçi...

0
Mbrëmjen e djeshme në një lidhje live me “Top Arena” në Top Channel ka qenë Rike Roçi e cila raportonte nga vendi ku ishin...

Rikja dhe Blend Mane në një…LAJM I BUJSHEM, ja cfarë po...

0
Pas daljes nga shtepia e famshme e “Big Brother Vip”, duket se Rike Roçi nuk do t’i ndahet ekranit.   Me anë të një postimi në...

Rike & Bled Mane sapo dhanë lajmin? Dyshja krah njëri tjetrit...

0
Pas daljes nga shtëpia e famshme e “Big Brother Vip”, duket se Rike Roçi nuk do t’i ndahet ekranit. Me anë të një postimi në...

TONE TE ASHPRA DHE DEBATE TE FORTA/ Rikja dhe Heidin...

0
Rike Roçi ka dhënë mendimin e saj personal në lidhje me lojën e Heidit.   Ajo shprehet se Heidi arriti aty ku arriti vetëm sepse ishte...

Vazhdojnë inatet? Rikja nuk shkoi në ditëlindjen e Meritonit, ja ku...

0
Mbrëmjen e djeshme me rastin e ditëlindjes së Meritonit ishin të ftuar në një festë të organizuar nga Vëllai i Madh ish-banorët e këtij...

Hidh e prit me njëra tjetrën? Cfarë ndodhi, PLASIN kunjat mes...

0
Një postim i Efi Dhedhes sot ka tërhequr jo pak vëmendjen e rrjetit.   Ish-banorja e BBV2 ka ndarë një editim të fansave të saj, ku...

Mirë meshkujt, por Rikja me format e saj bombastike ‘TERBOI’ dhe...

0
Ditën e djeshme spoti i Lori Caffe ku imazh ishte Rikja bëri xhiron e rrjetit.   Teksa një numër i madh njerëzish dhanë shumë komente mbi...

Me c*cat jashtë dhe shumë tunduese, Rike Roci i vë ‘ZJARRIN’...

0
Rike Roci është padyshim një nga banoret më të komentuara të këtij edicioni të BBV.   Pas eleminimit nga loja, ish banorja po vijon me punën...

S*ks për një milion dollarë? Rike Roci SHTANG me përgjigjjen

0
Rike Roçi e ka një përgjigje për një pyetje të sikletshme. Dje, teksa ishte e ftuar në emisionin "Ndryshe",   është vendosur përballë pyetjes nëse do...