Home Tags Sara Gjordeni

Tag: Sara Gjordeni

Cfarë ishte kjo, mos vallë e do Bardhin për vete?! ‘Lëre...

0
Sara Gjordeni dhe Bardhi shperndajnë vazhdimisht momente të bukura nga marrëdhënia e tyre dhe pritja e ëmbël.   Çifti, që u njohën dhe u dashuruan në...

Sara Gjordeni bën veprimin e pazakontë ndaj Bardhit, reagon Egla dhe...

0
Sara Gjordeni dhe Bardhi shpërndajnë vazhdimisht momente të bukura nga marrëdhënia e tyre dhe pritja e ëmbël. Çifti, që u njohën dhe u dashuruan në...

S’lanë gjë pa i thënë njëra-tjetrës në BBV dhe DEBATUAN KEQ,...

0
Françeska Murati dhe Sara Gjordeni duket se i kanë harruar sherret dhe konfliketet që kanë pasur brenda shtëpisë së BBV3.   Ato janë bërë të dyja...

Pas sherrit të bujshëm në BBV, Sara Gjordeni dhe Françeska Murati...

0
Françeska Murati dhe Sara Gjordeni duket se i kanë harruar sherret dhe konfliketet që kanë pasur brenda shtëpisë së BBV3. Ato janë bërë të dyja...

Zbulohet me ne fund emisioni ku do e shohim Sara Gjordenin

0
Teksa ndodhet në pritje të ëmbël Sara Gjordenin do ta shohim në panelin e jurisë së emisionin argëtues të “She’s on Top” në TCH...

‘Ta gëzoni gocën…’ E UROI GJITHE IRONI? Ja si i përgjigjet...

0
Sara dhe Bardhi kanë zbuluar sot gjininë e bebit të tyre, moment të cilin e kanë ndarë në rrjete sociale me ndjekësit e tyre.   Një...

SA SHUME EMOCIONE! ‘Të duam më shumë se veten…’ Sara dhe...

0
Këngëtari Bardhi Idrizi dhe Sara Gjordeni do të bëhen prindër për herë të parë së shpejti.   Ditën e sotme, përmes një postimi në Instagram kanë...

“Të duam më shumë se veten”- Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi...

0
Këngëtari Bardhi Idrizi dhe ish-Missi Sara Gjordeni do të bëhen prindër për herë të parë së shpejti. Dhe çifti përmes një postimi në Instagram kanë...

E PABESUESHME! Sara Gjordeni i zë vendin kësaj moderatorje në ekran,...

0
Ish-banorja e “BBV”, Sara Gjordeni po e shijon famën pas daljes dhe duket do të bëhet pjesë e ekranit.   Përmes një postimi në ‘InstaStory’, ajo...

“A jeni gati të shihni…”- Sara Gjordeni së shpejti pjesë e...

0
Ish-missi Sara Gjordeni, pas përfundimit të eksperiencës në shtëpinë e “Big Brother VIP” mesa duket do të rikthehet sërish në ekran. Përmes një postimi në...