Home Tags Ferma Vip

Tag: Ferma Vip

Valeri i ‘AKUZOI’ se kryen marrëdhënie s*ksuale brenda Fermës, Baby G...

0
Finalistët e Ferma VIP, kanë treguar ndjesitë dhe kanë folur për eksperincën e tyre pas përfundmimit të reality show-t.   Në studion e Ferma Club, disa...

NUK PRITEJ! Pas përfundimit të “Ferma Vip” Çiljeta Xhilaga shihet...

0
  Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ishte një nga personazhet që diti të rrëmbente zemrat e publikut në qëndrimin e saj për plot 81 ditë te “Ferma...

Na e këputi shpirtin! ‘Mendoj se mami është krenare atje...

0
Sot, i ftuar në “Ferma Club” ka qenë fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP” i cili u emocionua kur foli për të...

U NDJE I ZHGENJYER?! Ciljeta nuk e fitoi dot Ferma Vip,...

0
Në një intervistë të shkurtër pas atij momenti, Çiljeta është shfaqur e lumtur krah dy djemve të saj për të cilët   e kishte marrë malli...

“Projekti i jetës”, Fjoralba Ponari tregon nëse do të moderojë sërish...

0
“Ferma VIP” mbylli edicionin e saj të parë më 12 qershor. Për moderatoren Fjoralba Ponari ka qenë një projekt sfidues, është shprehur ajo në...

Mbrëmë u mbyll sezoni i parë i Ferma Vip, SEZONI 2...

0
Ka përfunduar mbrëmjen e 12 qershorit reality show “Ferma Vip”, ku fitues u shpall tik tokeri Dijonis Biba.   Dhjetra personazhe “Vip” janë përballur në 81ditë...

‘Gjatë sfidës së fundit m’u shfaq imazhi i saj…’ Dijonis Biba...

0
Dijonis Biba ishte fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”,   i cili rrëmbeu zemrat e publikut dhe arriti të triumfonte, duke marrë çmimin e...

“Në sfida më shfaqej ajo, u bë forca ime”, kujt ja...

0
Dijonis Biba ishte fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”, i cili rrëmbeu zemrat e publikut dhe arriti të triumfonte, duke marrë çmimin e...

Të ka rënë NURI I VULES/ Armina shkëlqeu mbrëmë, ja cfarë...

0
Mbrëmjen e kësaj të mërkure po mbahet nata finale e “Ferma Vip”. Një prej opinionistëve të këtij edicioni ka qenë Armina Mevlani,   bashkëshortja e djalit...

Cfarë dashurie! Ciljeta VRAPON në krahët e Albanit sapo e shikon,...

0
Sot është nata finale e Ferma Vip dhe malli i fermerëve për familjarët është shumë i madh pas 3 muajsh izolim.   Çiljeta gjatë qëndrimit të...