Home Të Fundit Bardhi do bëhet baba për herë të parë, menaxheri i tij HABIT...

Bardhi do bëhet baba për herë të parë, menaxheri i tij HABIT ME REAGIMIN që ka për këtë lajm! (FOTO)

115

Menaxheri i Bardhit, Jetmir Agaj së fundmi o komentua shumë për raportin mes tyre.

 

Bardhi do bëhet baba për herë të parë, menaxheri i tij HABIT ME REAGIMIN që ka për këtë lajm! (FOTO)

Por siç duket çdo hatër mbetje mori fund me lajmin e fundit.

 

Pasi Bardhi dhe Sara po bëhen prindër, nuk mungoi komenti i menaxherit.

 

Ai i uron me këto fjalë të mira, shkruan “Kosovarja”.

Bardhi do bëhet baba për herë të parë, menaxheri i tij HABIT ME REAGIMIN që ka për këtë lajm! (FOTO)