Home ShowBizzi Nuk do ta besoni reagimin e Kiarës kur Luizi kthehet vonë...

Nuk do ta besoni reagimin e Kiarës kur Luizi kthehet vonë në shtëpi (Foto)

188

Luizi dhe Kiara jane dy ish-banoret e big brother vip 2 dhe vazhdojne te kene nje mbeshtetje te madhe te publikut.

luiz ejlli, kiara  tito

Nëpërmjet një postimi plot humor në Instagram,

Luizi ka ndarë një nga gjërat që krijon “probleme” mes tij dhe Kiarës.

Duket se ajo nuk e pëlqen aspak faktin kur Luizi kthehet vonë në shtëpi,

ndaj artisti e ka sjellë situatën plot humor tek publiku.

“Si më pret Kiara kur kthehem vonë në shtëpi”-shkruan ai, teksa në dorë mban një zarf të zi, si për të treguar se çfarë e pret.

luiz ejlli, kiara  tito