Home Të Fundit Shpallen shtatëzanin, Bardhi tregon emocionet ‘Nuk paska ndjesi më të bukur se…’

Shpallen shtatëzanin, Bardhi tregon emocionet ‘Nuk paska ndjesi më të bukur se…’

84

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër.

 

Shpallen shtatëzanin, Bardhi tregon emocionet 'Nuk paska ndjesi më të bukur se...'
Lajmin e konfirmoi vetë dyshja përmes një postimi në rrjetet sociale.

 

Ishte ish-banorja e BBVA-s, që publikoi një video të barkut derisa bëri edhe dedikimin për foshnjën e tyre në ardhje.

 

Përveç kësaj nuk mungoi edhe dedikimi i veçantë i Bardhit për pritjen e ëmbël.

“Faleminderit Zotit… Këtë gëzim deshta me e nda me të gjithë ju.

 

E inshallah e përjeton secili prej jush se s’paska ndjenjë më të bukur e më të shenjtë”, shkroi artisti përmes një postimi.

Dyshja kishin nisur lidhjen brenda shtëpisë së BBVA-s dhe ishin ndër çiftet më të përfolur brenda këtij formati.

Bardhi vazhdimisht i kishte thënë Sarës që e shihte si nënën e fëmijëve të tij.

Shiko foton:

Shpallen shtatëzanin, Bardhi tregon emocionet 'Nuk paska ndjesi më të bukur se...'