Home Të Fundit Sa shumë emocione! Pas lajmit të bukur të shtatëzanisë, Bardhi i PROPOZON...

Sa shumë emocione! Pas lajmit të bukur të shtatëzanisë, Bardhi i PROPOZON Sarës (VIDEO)

84

I ulur në gjunjë, Bardhi i ka propozuar për martesë partneres së tij, Sarës,

Sa shumë emocione! Pas lajmit të bukur të shtatëzanisë, Bardhi i PROPOZON Sarës (VIDEO)

dhe përgjigja e saj ishte padiskutim: Pooo!

 

Çifti krijoi një romancë brenda shtëpisë së ‘BBV3’, e cila u kthye në një nga lidhjet më të komentuara në rrjet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

 

Dhe pse shumë nuk besuan në dashurinë e çiftit, ata e kanë treguar më së miri se çdo gjë ka qenë e vërtetë!

 

Kujtojmë që Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

 

Modelja dhe këngëtari kanë zbuluar lajmin në një video në rrjetet sociale, ku Bardhi shfaqet duke puthur barkun e partneres.